HENES BROON T870

HENES BROON T870 4x4

Birbirinden bağımsız difransiyel sistemi ve güçlü motoru ile yolda olduğu kadar kum, çimen, çakıl ve benzeri arazi sürüşünde de maksimum keyif ve güvenlik sunar.

MODELLERİMİZ
Henes Broon T870, F830, M7 hepsiburada.com satış mağazası - elektrikli, akülü, suv 4x4 cocuk arabsı, otomobili    Henes Broon T870, F830, M7 n11 satış mağazası - elektrikli, akülü, suv 4x4 cocuk arabsı, otomobiliBROON T870 DETAY

Henes Broon Yeni T780 Tank, New t8. Akülü 4x4 jeep elektrikli çocuk arabası


Broon T8 4×4 AWD SUV off-road sitilde yeni kriteriniz.

BROON dizayn ve şekli ile off-road araçlara yeni bir tarz ve imaj getirmiştir. Gösterişli yapısı ile harika bir iç alan, birbirinden bağımsız difransiyel sistemi ve güçlü motoru ile yolda olduğu kadar kum, çimen, çakıl ve benzeri arazi sürüşünde de maksimum keyif ve güvenlik sunar.

Henes Broon t870 elektrikli, akülü, suv 4x4 cocuk arabsı, otomobili

T870 yeniliğin ötesinde, devrim niteliğinde fark yaratır. Sadece çocuklar için bir oyuncak değil, ebeveynler ile ortak eğlencenin adresi ve aile bağlarını kuvetlendirerek birbirine yakınlaştıracak bir araçtır.

24 voltluk T870 serisi firmanın 3. nesil ikinci modeli olup, otomatik 4 çeker difransiyel sistemi ile maksimum motor performası ile tam zamanlı 4WD teknolojisinin hakkını verir. Dijital ve birbirinden bağımsız kontrol edilen tekerlekleri gelişmiş mesafe katetmeyi ve seri hızlanma özelliğini beraberinde getirir.

F850 modelinde olduğu gibi Android işletim sistemli tablet teknolojisi ile elektronik sürüş dinamiği ve çeşitli hızlanma modları ile sürüş güvenliği, birbirinden bağımsız süspansiyonları ve amortisörleri ile darbe emiş sistemi, deri güvenlik koltuğu, 2.4Ghz uzaktan kumanda kontrolü, ön ve arka LED farları ve dönüş sinyalleri, fren ve geri vites lambaları ile açılır kapıları, katlanır aynaları, bagaj ve motor kaputunun açılması kapanması özelliklerine kadar gerçek bir otomobilden farksızdır.

Broon diğer oyuncaklarda rastlayamayacağınız en gelişmiş otomobil parçalarıyla donanmıştır. Aslında Broon’un hiçbir parçasını gelecekte de hiçbir oyuncakta görmeyeceksiniz. Yalnız ve yalnızca Broon serisi araçlar hassas kontrolü ve sürüşü ile tüm duyularınızı büyüleyecek bir teknolojiye sahiptir.

Hassas ve sağlam direksiyonu, hızlanışı ve fren sistemi gerçekten akıl alıcı olup, Broon’un ergonomik olarak tasarlanmış koltuğu çocuğunuzun konforlu ve vücut duruşunu bozmayacak şekilde oturmasını sağlar. D kesimli elektro-hidrolik direksiyon ve elektronik ileri-geri şanzımanlı vites kolu, tutma ve kavramayı kolaylaştırmak için en uygun şekilde yerleştirilmiştir. Dokunmatik konsol Broon’un tüm fonksiyonlarını kontrol etme kolaylığı sağlar. 7 inç Android tablet ile de hem fonksiyonları kontrol etmek, hem de çocuğun müzik, video, oyun, internet gibi çeşitli aktivitelerini sürüş esnasında sürdürebilmesini sağlar. Android gibi en son teknoloji uygulamaları ve şanzıman, elektronik disk fren sistemi, poliüretan köpük lastikleri gibi en gerçekçi otomobil parçalarını harmanlayıp üzerine yerleştirerek, alanında rakipsiz bir sınıf yaratmıştır.

Yıllardır en büyük amacımız güvenliklerini en üst seviyede tutarak çocuklarımıza en iyi sürüş deneyimini maksimum eğlence ile yaşatmak olup Broon serisindeki modeller bu amaca en çok yaklaştığımız modellerdir.

Henes Broon t870 elektrikli, akülü, suv 4x4 cocuk arabsı, otomobili

3. nesil Broon üst ve alt kol yapısı ile desteklenmiş bağımsız süspansiyonları ile tekerlekleri komple desteklerken, yaylı amortisör sistemi tüm titreşimi önleyerek tüm zemin ve araziler için şimdiye kadar tecrübe edilmemiş kadar mükemmel bir sürüş keyfi yaşatır.

Elektrikli motor için geliştirilmiş ultra hassas vites sistemi ve şanzımanı, elektronik motoru için geliştirilmiş özel alüminyum alaşım metal dişlileri ile güçlendirilmiştir. Yüksek hassaslıktaki sensörler ile güçlendirilmiş kumanda modülü ile 150 farklı seviyede açı algılayarak çok hızlı bir kavrama ve kontrol yönetimi imkânı sunmaktadır. Bu en yakın rakibi olan 2. nesil modellerimizin bile yaklaşık 20 katı iyi bir performans olup, başka hiçbir markanın yanına dahi yaklaşamayacağı bir performansı sunmaktadır.

4 volt 5 serisi motor sistemi çok iyi bir tork hacmi sunarak 16km/saat hızlanma imkanı yaratabilmektedir. Bu inanılmaz motor, performansını hakkıyla gösterirken başka elektrikli motorlara kıyasla %60-70 daha az tüketim sağlamakta, bu özelliği ile de çok daha uzun süreli bir kullanım sunmaktadır. Tüm bu parametreleri ve performansı araç gösterge panelinde görebileceğiniz gibi, bu bilgiler ile kullanıcıya konforlu ve hassas bir sürüş tecrübesi yaşatır.

Klasik çocuk arabalarında görmeye alıştığınızın aksine, Broon tekerlek yapısı gerçek bir arabayı aratmayacak yapıdadır. Hafifletilmiş dinamik ve jantları ile desteklenmiş özel poliüretan tekerlekleri hızlandıkça süspansiyon ve aks sistemine tam uyumlu şekilde tutunup yumuşak hareket imkanı tanımaktadır. Özel poliüretan tekerlekler ise titreşimi önleyip sessiz yol tutuşu ile mükemmel performans sağlar.

Henes Broon t870 elektrikli, akülü, suv 4x4 cocuk arabsı, otomobili

Elektro-hidrolik direksiyon simidi manuel sürüş modu ile motor sistemine kenetlenerek, 150 farklı açı algıma özelliği olan sensörler yardımı ile tekerleklere yönlendirme yapar. Buda hassas bir sürüş ve direksiyon toplama özelliği ile gerçek araba konforunda kolaylık sağlar.

Güçlü hoparlör sistemi lüks otomobillerde olduğu şekliyle dizayn edilmiş olup, tablet bilgisayar ile kullanılacak multimedya sistemini gerçek ses ayarında verir.

3 kademeli elektronik şanzıman sistemi, gerçek araba sürüş heyecanını ileri-geri vites ve boşta kullanılan elektronik disk fren sistemini aktive edecek şekilde tasarlanmıştır.

Benzeri hiçbir araçta bulunmayan elektronik gaz ve fren pedalları 120 farklı kademede basınç algılayacak sensörlerle donatılmış olup, gerçekk araba hızlanma ve duruş özelliklerini sunmaktadır. Kullanıcı sürüş modunu değiştirerek hızlanma ve durma hassasiyetlerini ayarlayabilir ve buna göre kullanımını belirleyebilir.

Android tablet teknolojisi ile açtığınız uygulama ve oyunlar ile çocuğunuz otomobilin direksiyon, pedal ve benzeri aksesuarlarını kullanarak simülasyon çalıştırabilir, eğitici programları kullanabilir, oyun oynayabilir, direksiyon ve trafik derslerini tamamlayabilirsiniz. Bununla birlikte Bluetooth veya HDMI bağlantı yardımı ile terminal bağlantı yapılabilir, monitör, televizyon veya projeksiyona görüntü aktarımı yaparak bu özellikleri yürütebilirsiniz.

3. nesil Broon modellerinin desteklediği sesli komut sistemi ile çocuğun aracı ile iletişim kurmasını sağlayabilir, sesi ile hareket etmesini sağlayabilir ve sadece bir oyuncağı olmaktan çıkararak, sade bir otomobil yerine gerçek bir robot haline getirerek en iyi arkadaşı olma özellikleri kullanabilirsiniz.

Henes Broon F830, T870, m7 deri spor koltuk

Broon ergonomik olarak dizayn edilmiş özel deri koltuğu, gerçek spor arabalardan esinlenmiş olup konfor ve gösterişin yanı sıra maksimum güvenlik sağlar. Tek bir düğme ile takıp çıkartarak harici olarak kullanmaya da olanak sağlamaktadır.

Henes Broon F830, T870, m7 uzaktan kontrol kumandası

Uzaktan kontrol sistemi, şimdiye kadarki en gelişmiş kontrol mekanizmaları ile donatılmış olup, mükemmel kontrolü eksiksiz fonksiyonları ile tamamlamaktadır. Radyo kontrol sistemini acil drum kapanma mekanizması ile destekleyerek beklenmedik durumların oluşmasının önüne geçer. Düşük enerji tüketimi ile pillerinin 6 aydan daha uzun ömürle kullanılmasını sağlar.

Bataryası direk araca monte olmaksızın orijinal bağlantı elemanı içeren kutusu ile araca yerleştirilir, bu özelliği sayesinde yedek akülerinizi kolaylıkla taşıyabilir, değiştirebilir ve aralıksız kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir zaman ve konumda şebekeye bağlayarak şarj etmenize olanak sağlamaktadır.

Gelişmiş batarya kontrol sistemi ile sürüş bilgisi, akü şarj geçmişi, tüketim miktarı, kalan enerji miktarı, gidebileceği mesafeyi görsel olarak ekrandan takip imkanı vereceği gibi sesli ikaz sistemi olarak ta verebilecektir.Henes Broon F830 Renk seçenekleri
Henes Broon T870 Teknik Bilgiler;
Henes Broon t870 elektrikli, akülü, suv 4x4 cocuk arabsı, otomobili

Açılıp kapanabilen kapılar, motor kapağı ve bagaj
12V / 24 V 15,000 RPM 5 serisi DC çift motor
5 seviyeli hız kontrol modu
3 farklı sürüş modu
RWD Arkadan itişli sistem
Birbirinden bağımsız süspansiyonlar ve gazlı amortisör sistemi
Helezon yaylı süspansiyon sistemi
120 tipte açı algılaması
Elektronik, çoklu bağlantılı direksiyon sistemi
Elektronik oran kontrol sistemi
Uzaktan Bluetooth 4.0 kontrolü
Akıllı güvenlik sürüş sistemi
Yüksek yoğunluklu, sağlam poliüretan tekerlekler
Elektronik fren sistemi
Dokunmatik kontrol konsolu
İsteğe bağlı 7 inç akıllı tablet ile kontrol
Sliding Dock uygulaması kontrol paneli
İsteğe bağlı, bütünleştirilmiş start/stop çalıştırma sistemi
Ergonomik tasarımlı poliüretan- deri karışımı özel koltuk
4 noktalı emniyet kemeri
Batarya paketi sistemi
Sürüş bilgisi sistemi
Görsel ve sesli yönlendirme sistemi
2 kanallı stereo hoparlör
Gaz ve Fren pedalı

Henes Broon T870 Spec
Henes Broon F830 Model aracınızı birbirinden özel stickerlar ile kişiselleştirin