HENES TURKİYE

S.S.S.

HENES BROON Modellerimiz hakkında en çok sorulan ve merak edilen sorular ve cavaplarını sizler için derledik...

» Henes muadillerinin aksine, geleneksel otomobil pazarındaki markalarının isim ve model haklarını kullanarak standart Çin üretimini tercih etmemiş, tamamen kendi mühendislerinin tasarımını yaptığı, güvenlik ve teknolojik özellikleri ön planda tutan özel dizayn modelleri ile üst düzey çocuk otomobilleri üretimi ile dünya da öncü ve lider bir marka olmuştur. Henes Broon modelleri, diğer marka ve modellere nazaran sınıf farkı yaratmış olup görmeden, dokunmadan, yaşamadan kategorize edemezsiniz.
» Açılmamış paketinde gelecek Henes Broon modelinizi, kolisinden çıkardıktan sonra genel kontrolünü yaparak disklerini, tekerleklerini, koltuğunu kolaylıkla yerleştirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
» Dokunmatik monitör sürüş modlarını, hız değişimini, ışıkları, mp3 çalar ve uzaktan kumanda kontrolünü aktif etmek için kullanılmaktayken, tablet bilgisayar bunların tamamını yapmakla birlikte kendi kontrol ve yönetim sistemi, eğitici özellikleri ve kullanım modu haricinde de, bir wi-fi bağlantısı ile oyun, video ve internette gezinme gibi özellikleri kullanılabilir. Gerçek bilgisayar özelliklerini usd, hdmi ve sd girişi dahil olmak üzere kullanabilirsiniz.
» 1 yaş ile 7 yaş arası kullanıma uygun olup, küçük çocuğunuzun güvenli seyir ve oturması için deri emniyet koltuğu ve sizler için özel geliştirilmiş radyo kontrol sistemi ile kendiniz kumanda edebilirsiniz. Böylelikle hem sizin için hem çocuğunuz için eğlence dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuğunuz yeteri kadar büyükse aracı kumandadan çıkartarak kendi kullanımına bırakabilirsiniz, gerçek araba kullanma deneyimini yaşamaya başlayacak, sınırsız eğlence ile birlikte trafik eğitimini de çocuk yaşta tamamlayabilecektir
» Tüm modeller için 35-40 kg ağırlıklara kadar sorunsuz sürüş keyfi yaşanacaktır.
» Tüm Broon modelleri normal şartlarda yaklaşık 2 saat veya 8 kilometre boyunca kesintisiz olarak kullanılabilirler. Ancak sürücü ve yükleme ağırlığı ile sürüş arazisi ve kullanım şekli gibi etkenler bu süreye etki edecektir. İstediğinizde yedekleyebileceğiniz dolu aküleriniz ile gün boyunca kesintisiz kullanım rahatlığına erişebilirsiniz.
» Akülerin kesintisiz 6-8 saat boyunca şarj edilmesi tavsiye edilmektedir. Tam dolum sağlandığında yeşil ışık yanacak ve kullanıma hazır hale gelecektir. Ancak 24 saatten fazla şebekeye bağlı bırakılmaması önerilir.
» Standart bir otomobile rahatça sığabilecek ve taşınması kolay modeller olmasına rağmen, istenildiğinizde sipariş edebileceğiniz araç üstü sepet port bagaj ile istediğiniz şekilde yükleyerek sorunsuz geziler yaşayabilirsiniz.
» İstediğiniz renk ve özelliklerde çıkartmaları, ek ışıklandırma sistemleri, hoparlör çıkışları ve benzeri ilave aksesurlar için istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.
» Tüm Broon modelleri üretim ve işçilik kusurlarına karşı tam garanti altındadır. Araçlarınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz, her bir parça ve sistemi gerçek otomobiller kadar dayanıklı ve sağlamdır. Ancak darbe ve kazalara karşı oluşabilecek hasarlar ile doğal afet ve benzeri durumlarda garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bununla birlikte gerçek otomobil hazzını sunan elektronik direksiyon ve tekerlek entegrasyonu çok yüksek basınçta hasar görebilecektir. Bu nedenle sürücü çok kuvvetli bir manevra ile veya direksiyonu vurdurarak sonuna kadar yüksek bir basınç ile çevirirse, bu elektronik bağlantılar zarar görecek ve kullanıcı hatası nedeni ile bu parçalar garanti kapsamı dışında kalabilecektir. Herhangi bir sorun yaşadığınızda destek ekibimizle irtibata geçebilirsiniz. E-mail ile yazılı olarak geçeceğiniz talepleriniz daha hızlı karşılanacaktır.
» Tüm kullanım hatası nedeni ile oluşan sorunlar için de direk destek ekibimiz ile irtibata geçerek en hızlı şekilde yedek parça ve servis hizmeti talep edebilirsiniz.
» Normal şartlarda ürünleriniz en geç 3 iş günü içerisinde sevkiyata çıkacak ve bulunduğunuz bölgeye göre 48 saat içinde teslim alabileceksiniz. Ancak stoğu tükenen model veya renkler bilginiz dâhilinde ilk ithalata istinaden sevkiyata çıkacaktır.
» Hayır, Henes orijinal ambalajları herhangi bir yükleme ve taşıma hasarına sebep olmayacak şekilde paketlenmiştir. Olası aksi bir durumda ivedilikle destek ekibimiz ile iletişime geçerek durum tespiti talep edebilir acil olarak değişimini sağlayabilirsiniz.
» Dilediğiniz zaman telefon veya mail ile istediğiniz ürünü talep edebilir, siparişini açabilirsiniz. Tüm yedek parça ve aksesuarlar, yedek batarya, taşıma aparatları gibi ürünleri müşteri temsilcimize sorabilirsiniz.
» Web satış mağazalarından alabileceğiniz gibi, bayilerimiz kanalı ile de satın alabilir, bizlere ulaşarak telefon ile de sipariş edebilirsiniz.
» Kredi kartı veya hesaba havale ile ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile taksit seçeneği mevcuttur. Hesaba havale veya en az 2 adetlik paket siparişler için liste fiyatlarından %7 indirim uygulanacaktır.

Ürünlerimiz Hakıkında Fiyat Talebi ve Detaylı Bilgi için...