HENES TURKİYE

HAKKIMIZDA

Henes Türkiye, ekipman ve aksesuarlar ithalatı, teknik servis, satış ve satış sonrası hizmetleri ile DUATEK firması garantörlüğü altında faaliyet göstermektedir.

10 yılı aşkın ithalat, satış ve satış sonrası hizmet tecrübesine sahip kadrosuyla DUATEK olarak; günümüz modern teknolojik gelişmeleri ve artan rekabet koşullarına paralel olarak, müşterilerimize hızlı ve etkin çözüm ortaklığı misyonu ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki ihtiyaçlara sürekli olarak cevap verme azmindeyiz.

Sahip olduğumuz profesyonel ekibimiz ile çağımız teknolojilerini yakından takip ederek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen sıralarda olacak seçkin ve tercih edilen bir kuruluş olmak ve dünyada önde gelen üretici firmalar ile faaliyet alanlarımızı birleştirerek hizmet alanımızı geliştirme hedefindeyiz.

Çevre, gıda, ilaç, kimya, demir-çelik, enerji, madencilik ve sağlık ve çocuk gelişimi gibi birçok farklı alanda bilgi birikimi, tecrübe ve teknolojimizle her zaman siz değerli müşterilerimize yenilikçi analitik çözümler sunmaktan onur duyacağız.

DUATEK olarak, zengin ve kaliteli ürün portföyü, lojistik ve teknik desteği, uzman kadroları ve proje çözümleri ile uzun yıllar hizmet odaklı sürekliliğimizi devam ettirme gayreti içerisinde her zaman en yakın partneriniz olmaktan gurur duyacağız.